LAMİNAT PARKE

1) ŞEFFAF, AŞINMAYA DAYANIKLI BİR KATMAN

Bu en üst tabaka, zemininizi leke, aşınma, darbe, çizik, yanık ve ev kimyasallarına karşı dirençli kılar. HDF dolgu plakasına bir preste, yüksek ısı ve basınç altında preslenmiş birkaç kat melamin tabakadan oluşur. Yüzey tabakası, ahşap veya 'Registered Embossed' denilen bir karo doku/yapı ile kaplanır. Bu, bu yüzey yapısının dizaynla mükemmel uyum içinde olması demektir.

 

2) BİR TASARIM TABAKASI

Bu, zemininizin gerçek görünümünü tanımlayan bir tabakadır. Tasarım tabakası, gerçek ahşabın veya oldukça gelişmiş baskı teknikleri ile yeniden üretilmiş ve melamin reçine ile kaplanmış karoların yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafıdır. Mükemmel tasarım ve yüzey yapısının kombinasyonu, ahşap veya imitasyonun görünümünü son derece gerçek ve doğal kılar.

 

3) NEME DİRENÇLİ TUTKALA SAHİP HDF DOLGU PLAKASI

Bu HDF dolgu plakası, bir Laminat zeminin kalbidir. HDF'nin açık adı Yüksek Yoğunluklu Elyaf (High Density Fibre Board)'dur. Rafine edilmiş ahşap elyafı ve yüksek kaliteli melamin reçinesinden oluşur. Ağacın her kısmını kullanmaya olanak sağlayan, yeniden düzenlenmiş bir ahşap-elyaf plakadır. Plaka, kompozisyon ve teknik özellikler bakımından oldukça homojendir. Son derece dayanıklı, tutarlı ve neme karşı yüksek düzeyde dirençlidir.